Reklamuj swoją stronę Biura Nieruchomości POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM
Regulamin

Regulamin internetowego katalogu firmysprzatajace.eu

§ 1. informacje ogólne

1. Właścicielem internetowego katalogu firm sprzątających jest sklep Fajny Sklepik NIP 8331037490 ; REGON 389501798

2. Serwis ma charakter darmowy lub płatny i ogólnodostępny. Właściciel nie pobiera opłat za przeglądanie, oraz edycję danych.

3. Wpis do katalogu jest bezpłatny lub płatny i przeznaczony dla firm / osób prywatnych oferujących usługi utrzymania czystości, porządkowania.

3. Administracja nie jest w stanie kontrolować wiarygodności osób korzystających z serwisu w związku z tym nie ponosi odpowiedzialności za treść            zamieszczanych opisów, oraz treści wiadomości przesyłanych przez użytkowników z formularzy kontaktowych. Jednakże dokłada wszelkich starań,        aby treści publikowane na łamach Internetowego Katalogu Firm nie łamały obowiązującego prawa.

 § 2. Dodawanie firmy

1. Wpis widoczny jest po wypełnieniu formularza na stronie https://firmysprzatajace.eu/dodaj/

2. Informacje o firmie będą wyświetlane przez czas wybrany podczas dodawania firmy.

 § 3. Usuwanie, oraz edycja danych

1. Edycji danych firmy można dokonać po wcześniejszym zalogowaniu się do panelu.

2. Każda firma na prawo do usunięcia swoich danych z bazy. Dane można usunąć przy pomocny modułu edycji lub też kontaktując się z BOK.

  § 4. Reklama w serwisie

1. W celu wyświetlania reklam w trakcie Państwa wizyty na naszej witrynie korzystamy z usług zewnętrznych firm reklamowych. Firmy te mogą                    wykorzystywać informacje (z wyłączeniem imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu) związane z Państwa wizytami w tej, oraz            innych witrynach do wyświetlania reklam towarów i usług, które mogą Państwa zainteresować.

§ 5. Postanowienia końcowe

1. Użytkownik uznaje, że całość praw autorskich, wszystkie znaki towarowe, konta użytkowników, rozwiązania techniczne, oraz pozostałe prawa                 własności intelektualnej związane z usługami należą do serwisu.

2. Serwis zastrzega sobie prawo do zaprzestania świadczenia lub uruchomienia nowych usług i wykorzystania w nich danych osobowych                              użytkowników.

3. Jakiekolwiek próby włamania do serwisu, złamania haseł lub kodów oraz korzystanie z nich w sposób niezgodny z regulaminem, skutkują                        konsekwencjami prawnymi.

4. Akceptacja niniejszego regulaminu przez Użytkownika jest równoznaczna z oświadczeniami:

- "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, wprowadzonych do formularzy dostępnych na stronach serwisu, w celach marketingowych"

-"Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych z Internetowego Katalogu Firm w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną".

5. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym Użytkowników - aktualna wersja regulaminu będzie        każdorazowo dostępna na stronach internetowych serwisu pod adresem: https://firmysprzatajace.eu/regulamin/

6. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania na stronach internetowych serwisu.

 Opublikowano: 01.07.2023

Punkta porównywarka OC